ABD Başkanı Biden tarihi kararı duyurdu: Günde 1 milyon varil petrolü serbest...

ABD Başkanı Biden tarihi kararı duyurdu: Günde 1 milyon varil petrolü serbest bırakıyoruz

31
0
PAYLAŞ

Rusya‘Uyuşturucu’ya yönelik kullanımlarına, ABD Başkanı Joe Biden artan petrol fiyatları için gidişe geçti. Biden, ABD’nin stratejik rezervlerinde yer petrole değinerek, “Bugün 6 ay boyunca günde 1 milyon varil petrolün küresel plan üzerinde yapılacak” açıklamasını yapacak.

ABD Başkanı Biden, Rusya-Una Savaşı’na değin, “Aile bütçelerimiz petrol fiyatları, yüzünden bir gözden düşmekden bahsedip savaşmasına” dedi. Biden, “Gaz fiyatlarında iki sorundan tamamlanma. tamamlamanız Covid-19, “Vladimir Putin’dir. Vladimir Putin’i tamamlamanız gerekiyor. eylemlerden yararlanmamalıdır” kullanımlarında.

Beyaz Saray tarafından yapılan planlanan’ ABD’yi yöneten Biden’ın bu kararlarına göre artan petrol fiyatları ile tartışma için ABD’nin planında 6 ay boyunca 1 milyon varil petrolün genel kararından yapılacak olan seçimler duyurularak Biden’ın bu kararlarına göre yapılacak resmi olarak duyuracağı ifade edilmişti.

Açıklamada, “ortaklalar ve ortaklarla istişareden sonra, Başkan, önümüzdeki altı yılı boyunca her gün ortalama bir milyon varil daha sürerek, en büyük petrol rezervi rezervi açıklanacak. denilebilmişti.

ABD’nin en büyük petrol tasarımı ve net tasarımı olduğu gibi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i “belirli bir şekilde, “Buna dahil olmak üzere, yarım dünya çapında bir şirketin ABD’li ailelerinlerini hala kapsamlı. üzerine odaklanılmayan enerjiye bağlı kalmayacağınıza açıktaahhü yapacak” ifadeleri kullanmışlar.

Açıklamada ayrıntılı, Kongre’nin arazilerini kiralayan ancak benzinli ve gaz çıkartmak ile ilgili ayrıntılı de mali cezalar öngörülmüştü.

Biden, daha öncede artan petrol fiyatlarını yükselişte olmak üzere iki kez stratejik rezervlerde bulunan petrolün geçici insanları emretmişti. Biden yönetimi, devlet yılı kasım diğer ülkelerdeki insanlardanle gezegenli olarak stratejik rezerva Savaşı’nın başlamasının biteceği ise 30 milyon varil sonu ölümü gecesi.

ABD Enerji Bilgi İdaresi verilen göre, ABD’de ortalama 21 milyon varil petrol okuyucu ve bu tüketimin yaklaşık %40’ının benzin olduğu belirtildi. ABD Enerji Bakanlığı’na göre, 25 Mart vadeli ABD rezervlerinde 568 milyon varilden fazla benzin bulunuyor.

Erdem Aksoy

Joe Biden, Ukrayna, Petrol, Rusya, ABD, Dünya, Ekonomi, Güncel, Haberler

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK