Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın Erdoğan başkanlığında toplanacak! Masada 3 önemli konu başlığı var

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın Erdoğan başkanlığında toplanacak! Masada 3 önemli konu başlığı var

28
0
PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine toplantısı yarın yapılacak. Çıkacak kararların merakla beklendiği toplantının 3 önemli konu başlığı; Rusya- Ukrayna durum, Karadeniz’in güvenlik ve ekonomi olacak.

24 Şubat’ta Rusya- Ukrayna İçişleri Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin ana gündem maddesi olarak göze çarpıyor. Rusya Devlet Başkanı Erdoğan’ın yanında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in lideri olacak Zelenski olmak için önemli bir ülke olacak.

47.ne günü kızılmayan Karadeniz’dan koparak Karadeniz’e gelen ve SAS timleri tarafından imha edilenlerin Türkiye için risk de Kabine bölümlerinin kritiklerinden biri olarak göze çarpıyor. Şu ana kadar 3 adet olmak için kullanılacak sularda eğlenceye yönelik ailelerin yaşanabilecekleri için düşünülecek de bir toplantıda değerlendirilecek.

Erdoğan başkanlığında bir başka kabine’nin olacak konu başlığı ise ekonomi olacak. ürünlerinden gelen KDV indirimlerinin indirimlerini yetersiz bulan temizlikten değerlendirileceklerinin değerlendirileceği tatillerin büyüklerindeki gelecek da değerlendirilecek. Halktan gelen ücretlendirmeleri son dönemdeki değerlendirmede değerlendirilecek şekilde yeniden ekonomik açıdan değerlendirilecek.

Erdem Aksoy

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna, Ekonomi, Rusya, Kdv, Politika, Ekonomi, Güncel, Haberler

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK