Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 4 bin 346 işçi alınacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na 4 bin 346 işçi alınacak

86
0
PAYLAŞ

Genç ve Oyna Hizmet 4.346 Zamanı geldi o alacak. Açıklamayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptı. Kasapoğlu, sosyal medyadan hayatıyla ilgili devam eden bir kiralama satın aldığını duyurdu.

23 – 27 Ağustos tarihleri ​​arasında yapılacak başvurulardan 549 erkek ve 869 kadın ve 1227 erkek ve 1701 kadın hamaldan oluşan temizlik personeli alınacaktır.

Bakan Kasapoğlu, 2000 yılından önce öğretmen alacağına söz verdiğini ve bunu yapacağını ifade ederek, “İki bin öğretmen sözümüz hala geçerli. Bunu iki farklı kademede almaya karar verdik. Öğretmen alımı konusundaki ihtiyaçlarımızı gidereceğiz. birinci ve ikinci uygulamalarda bu anlamda gereksinimleri ayarlayacağız.” Bu konuda bir karar oluşturacağız. En kısa sürede yeni bir süreci başlatacağız” dedi.

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü, 2005 yılı il personeli eğitim programında kadrolu işçi istihdam edileceğini de duyurdu. Ağır vasıta işlerini yapmak üzere şoför, depo işçisi, kompresör, vinç işçisi, laboratuvar asistanı, aşçı, teknisyen, bekçi gibi pozisyonlarda onarım yapacak personel istihdam edilecektir. Başvurular Kur tarafından yapılacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 4 bin 346 işçi istihdam edecek

hlas Haber Ajansı – Ekonomi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK