Kırtasiyeye giden veliler büyük şaşkınlık yaşadı! Raflardaki etiketlerde bariz değişim var

Kırtasiyeye giden veliler büyük şaşkınlık yaşadı! Raflardaki etiketlerde bariz değişim var

48
0
PAYLAŞ

Ülkelerden biri de tüm dünyayı tamamen sarsan koronavirüs salgınının oluşması oldu. Uzun süredir kapılarını öğrencilerine kapatmak zorunda kalan okullar yine çanlarla sevinecek. Okulların açılmasından kısa bir süre önce kırtasiye mağazalarında faaliyet başladı. Çocuklarının kırtasiye eksikliklerini gidermek için can atan veliler, yüzde 30’luk bir artışın etkisi altında kaldı.

TİCARET ZİNCİRİ HAKKINDA SORULAR

pandemi 2 yıl okula gidemeyen öğrencilerin isteği EylülDuyuru ne zaman yapılacak. Başlamadan biraz önce gardiyanlar hazırlıklarına devam ediyor. Salgın nedeniyle durgunluk içinde olan kırtasiye sektörü, bir marketler zincirinin kırtasiye satışlarının haksız olduğunu söyleyerek bu durumdan şikayet etti. Alım satım yapılmaması nedeniyle fiyatlarda 2 yıl geri dönmeyecek bir teklif belirleyen kırtasiyeciler, doların yükselmesinden bu yana sabit fiyatlarda yüzde 30’luk bir artış olduğunu söyledi.

İstasyona gelen velileri büyük bir sürpriz yaşadı!  Raflardaki etiketlerde önemli farklılıklar

“ücretsiz araştırma satın al”

30 yıldır kırtasiye sektöründe bayilik yaptığını iddia etmek Karaman“Sabit sektör her yıl geriye gidiyor ve bu bir çoğumuzu etkiliyor. 2 yıldır pandemi ile uğraşıyoruz. Çok çektik, bu sene çok umutluyuz. Şimdi zincir marketlerimizi o zincirlere zincirliyoruz. marketler zaten şehir merkezindeyiz şimdi mahalleye geliyoruz maalesef bizi çok etkiliyor zincir marketlerle rekabet etme şansımız düşük eskiden kendi markaları vardı getirilmeyen ürünlerin kalitesi Çin’den. Artık ürünlerimiz markayı etkiliyor. Algı insanlar üzerinde. İnsanlar, “Zincir marketler faydalı” dedi, “Mantıklı düşünüyorlar ve bizi görmüyorlar. Market zinciri bir markayı bizden daha yüksek fiyatlara satıyor, daha uygun buluyorlar mesela bizim sattığımız ürünü 15 lira yerine 10 liraya sattıklarında daha iyi olduğunu düşünüyorlar ve yapmıyorlar. bir analizin fiyatı. “dedi.

İstasyona gelen velileri büyük bir sürpriz yaşadı!  Raflardaki etiketlerde önemli farklılıklar

“Fiyatlar yüzde 30 arttı”

Eylemin yavaş başladığını söyleyen Karaman, “Çantalarımız yeni geldi. Bir hafta önce okulları açmamız söylendiği için tam hazır değildik. Normalde okullar açılmadan çantalar alınır. Okullar açıldıktan sonra, masalar açılır. verilmiş hafta yoğunluğu sıfır.Zamanında yoğunluk yok ama vatandaşlar zincire vuruluyor.” Dükkandan önce marketlere giriyorlar. İstasyonlar şirkete uymadığı için bu faktörler bizi etkiliyor. Bu yıl zincir market hareketinin ilerisini düşünüyoruz, gelecek için umutluyuz. 2 saat piyasa olmadığı için bu durum fiyatlara yansımamaktadır. Dolar yükseldiğinde. Fiyat artışı bu yıl yaklaşık yüzde 30 oldu. Çok etkileyiciler. “Sabit istasyon satın alır” sloganımız var. 12 ay hizmet veriyoruz, kalmaya çalışıyoruz ama yılda bir ay olan okul sezonunda ürünlerimiz merkezlere ve marketlere düşüyor. Bu mücadele haksızdır. Devlet buna bir çare bulmalıdır. 12 aydır çalışıyoruz, hepimiz mücadele ediyoruz” dedi.

İstasyona gelen velileri büyük bir sürpriz yaşadı!  Raflardaki etiketlerde önemli farklılıklar

İstasyona gelen velileri büyük bir sürpriz yaşadı!  Raflardaki etiketlerde önemli farklılıklarİstasyona gelen velileri büyük bir sürpriz yaşadı!  Raflardaki etiketlerde önemli farklılıklar
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK