Mansur Yavaş’tan Melih Gökçek’i daha da kızdıracak Ankapark çıkışı: Yanılmışım 801 milyon...

Mansur Yavaş’tan Melih Gökçek’i daha da kızdıracak Ankapark çıkışı: Yanılmışım 801 milyon dolarmış

58
0
PAYLAŞ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Haberler Sunucu Teke Tek programı Fatih Altaylı tarafından hazırlanarak Türkler tarafından ekrana sunuldu. Yavaş Ankara, programın performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yavaş Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek zamanında inşa edilmiş ve kullanılmamaktadır Ankapark hakkında ilginç bilgiler verdi.

Ankapark’ın maliyeti daha önce 750 milyondu. Dolar Yavaş yavaş yanıldığını söyleyerek bu davada yanıldığını ve maliyetinin 801 milyon dolar olduğunu belirterek şu sözleri kullandı:

Ankapark’ın tedbir süresi doluyor. Kapandığında pandemi yoktu. Zamanın doğru olduğunu fark ederiz. Burayı terk ettik. Çürüklük var. Gittim ve eminim. 111 bin lira ekstra hasar. Emekli olmak istedik ama adam haklı çıktı. 6 katrilyon değerinde mal var.

Dosyada 111 milyon lira kayıp var. En az 30 kablo hırsızlığı hakkında dava açtık. Şehirde dışarıdaki işçiler hırsızların onları yakalamasını bekliyor. Bize teslim edilmiyor. 13 Ekim’de görülen mahkeme, Adam bugün Mansur Yavaş’ın affettiğini tweetledi.”

AnkaPark maliyeti 750 milyon dolar dedim, orada gömülü 801 milyon dolaştım. Melih Gökçek hep başka fiyatlar verdi. Bu para Ankaraç paralarındandır. Çin’deki tüm fabrikalar devlete aittir. Paranızı yatırırken size her belgeyi veriyorlar. Zamanında satın alınan dinozor oyuncaklarının fiyatını buradan öğrenebilirsiniz.

Mansur Yavaş'tan Ankapark, Melih Gökçek'in daha da öfkeleneceği çıkışlı: 801 milyon

Haberler.com – Ekonomi Haberleri

Barış Yahya incin
Barış Yahya incin
Gündem Editörü Haberler.com – Ekonomi Haberleri
Güne başlangıçla başlayan dolar 8.59'dan işlem görüyor.

Güne başlangıçla başlayan dolar 8.59’dan işlem görüyor.

Bir gram altının fiyatı 485 liradan alınıyor.

Bir gram altının fiyatı 485 liradan alınıyor.

Güne başlangıçla başlayan dolar 8.44 seviyesinden işlem görüyor.

Güne başlangıçla başlayan dolar 8.44 seviyesinden işlem görüyor.

/beni sevindirdim
/plap
/Sevmiyorum
/rissi
/hareket
/Kızgınım
/ hayret ediyorum
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK