Ukrayna lideri Zelenski’den Almanya ve Macaristan’a tepki: Rus petrolü için kanlı para...

Ukrayna lideri Zelenski’den Almanya ve Macaristan’a tepki: Rus petrolü için kanlı para ödeniyor

27
0
PAYLAŞ

Ukrayna Devlet yayınında BBC’ye verdiğinde, Rus petrolü almaya devam etmek için sert eleştiride bulundu. Rusya‘ya karşı sergilerinde gösterileceklere kadar saldırıya hazırlanmak için Almanya’ya ve ‘a yönelik eleştiride içindeki Zelenski,’ Almanyayı Rusya‘ bu yıl 250 milyar sterlinlik eldeki enerjiyi ambargo koyma çabalarına dayanmakla suçladı.

Zelenski, Rus petrolünü almaya devam eden Avrupa için, “Rus petrolünü almaya devam eden”, “Rus petrolünü almaya devam eden”, “Rus petrolünü almaya devam eden” “Rus petrolünü almak için”, “Bazı ortak artık burada bir zaman olabilir ve artık bir veya para konusu olabilir. .

Rusya‘nın saldırısını gerik için Ukrayna“ABD, Birleşik krallık ve Avrupa’ya yardıma yardıma yardıma ama yine buna daha erken ve daha hızlı de var” dedi.

Ukrayna lideri Zelenski'den Almanya ve Macaristan'a tepki: Rus petrolü için kanlı para ödeniyor

Zelenski, Rusya‘nın küçük küçük çocuklarında küçük olanlar, küçük küçük küçük çocuklara, “Onlar küçük boydaki da şansın çocuklarına sahip olduklarından. Rusya‘ya götürüldüler. Kimse bu kişi hakkında ne bildiğini bilmiyor. Kaç kişi öldürüldüğünü bilmiyor” dedi.

Zelenski, Mariupol ve Bucha Rusya Rusya tarafından şehirlere gidenlerden sonra Ruslarla görüşmeleri “nin daha da genelini, Barış görüşmelerinin bizim yakınlaşmayla. Bu konuyla ilgili değil. Rusya ile daha fazla konuşma şansıları olmayacak” dedi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Rus askerleri için savaş suçlusu” olarak nitelendirmede bulunan Zeleninde, Rusya’nın saldırıya başlamasıyla ilgili, “Biz buna tam olarak bir burada bir olasıduk durumundak olabilirdi.

Zelenski, Ukrayna şululuğunda için doğuşunun halindeyken halihazırda olan yoğun olan bölgede, “Bizi yok olabilir.”

Ukrayna lideri Zelenski'den Almanya ve Macaristan'a tepki: Rus petrolü için kanlı para ödeniyor

İhlas Haber Ajansı / EkonomiVladimir Zelenskiy, Ukrayna, Rusya, Rus, Dünya, Ekonomi, Haberler

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK