İmam nikahlı kocası banyoya kilitleyip 100 yerinden bıçakladı! Dehşeti anlattı

İmam nikahlı kocası banyoya kilitleyip 100 yerinden bıçakladı! Dehşeti anlattı

69
0
PAYLAŞ

İzmirli zanlı uyuşturucu bağımlısı nikahlı eşini banyoya kilitleyip 1 yaşındaki bebeğinin yanında 100 yerinden bıçakladı. Hastanede tedavi altına alınan kadın bu anları anlatırken, ailesi katil kocasının hak ettiği cezayı almasını istediklerini söyledi.

Bir imamla evli olan kocası onu banyoya kilitleyip 100 yerinden bıçakladı!  korku dedi

Bir imamla evli olan kocası onu banyoya kilitleyip 100 yerinden bıçakladı! korku dedi

Bir imamla evli olan kocası onu banyoya kilitleyip 100 yerinden bıçakladı! korku dedi

İzmirli zanlı uyuşturucu bağımlısı nikahlı eşini banyoya kilitleyip 1 yaşındaki bebeğinin yanında 100 yerinden bıçakladı. Hastanede tedavi altına alınan kadın bu anları anlatırken, ailesi katil kocasının hak ettiği cezayı almasını istediklerini söyledi.

Bir imamla evli olan kocası onu banyoya kilitleyip 100 yerinden bıçakladı!  korku dedi

Olay, 29 Ağustos’ta Çamlık ilçesinde meydana geldi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Feyzi D. (28), dini nikahlı eşi Aysel Perkgün (28) ile kıskançlık nedeniyle tartıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Feyzi D., kocasını dövüp banyoya 1 yaşındaki bebeğinin yanına kilitledikten sonra defalarca bıçakladı. Genç kadının çığlıklarını duyan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

100 BIÇAK UZAKTA

Aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan Aysel Perkgün, ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, ardından Suat Seren Göğüs Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi gören ve 100 yerinden bıçaklanmış halde bulunan genç kadının ölüm tehlikesini atlattığı öğrenildi.

Olayın ardından gözaltına alınan Feyzi D., işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyeye götürüldüğü mahkemece tutuklandı. Aysel Perkgün ve ailesi, olaydan sonra bir süre Feyzi D.’nin ailesinin yanında kalan bebeklerini geri aldı.

TEHDİT SÖYLÜYOR

Olay saatini anlatan Aysel Perkgün, eşiyle evlendiklerinden beri şiddet gördüğünü ancak tehdit edildiği için paylaşamadığını söyledi.

Aysel Perkgün, “O gün bir yaşındaki bebeğimle evdeydim. Birden beni dövmeye başladı. Şişe kafamda parçalanmaya başladı. Beni banyoya götürdü ve elindeki iki bıçakla beni bıçaklamaya başladı. Elimi, yüzümü, her yeri kesti. Bu yeni bir şey değil zaten, sürekli şiddete maruz kaldım. Evlendiğimiz günden beri beni tuvalete ve banyoya kilitleyerek şiddet uyguladı. Korkudan konuşamadım çünkü beni çocuğumla ve ailemle tehdit etti. Bu yüzden şiddetimi kimseyle paylaşamadım” dedi.

“BEBEĞİMİZİ DE GETİRİYORUZ”

Dini nikahlı eşinin de 1 yaşındaki bebeğine şiddet uyguladığını belirten Perkgün, “Sen bana anlatırsan ben de senin bebeğine, senin ailene de yaparım” diyerek tehdit etti. dedi. Bebeğimizi sürekli dövüyordu. Benim kadar değil ama bebeğim de onun tarafından taciz edildi. Büyük bir uyuşturucu bağımlısıydı. Bu anları anlatmak çok acı veriyor. Ağzımdan kan parçaları geliyordu. Beni bıçakladıktan sonra üstüme çıktı. “Sana böyle olacağını söylemiştim,” dedi, yarı baygın halde bu haldeyken. Olay yaşanmadan önce uyuşturucu içerken kullandığı cihazı attığı için bilerek yaptığını düşünüyorum. Annesinin, babasının ve onların yardımıyla bana şiddet uyguladı.

“KENDİMİ YAPTIĞIMI SÖYLEDİM”

Talihsiz, hastanedeyken çocuğunun kocası ve ailesiyle birlikte olduğunu bildiğini ve yaralanmamak için kendini bıçakladığını söyledi.

Perkgün, “Ambulansla geldim, o sırada baygındım. Bana ilk sorduklarında şikayet edemedim. ‘Kendim yaptım’ dedim. Çocuğum ellerinde olduğu için korkumdan şikayet edemedim. Şimdi yeni bir şikayette bulunduk ve haklarımı almaya çalıştık. Çünkü ben yaşıyorum, yarın başkası yaşamasın diye. Kadınlar benim gibi olmamalı, cesur olmalı, korkmamalı. Aynı şeyin aileme ve çocuğuma da olacağı korkusuyla hiçbir yere sığınamazdım. Devletimizin bu katile mümkün olan en ağır cezayı vermesini istiyoruz. Ne ben ne de bebeğim tekrar aynı şeyleri yaşamamalıyız. “Hala korkuyorum, hastane odasında bile yalnız kalamıyorum” dedi.

“ŞANSLA ÖĞRENDİK”

Kızlarını iki yıldır görmediklerini söyleyen Aysel Perkgün’ün babası Niyazi Perkgün ile annesi Serpil Perkgün, Feyzi D.’nin en ağır cezayı almasını istediklerini söyledi. Baba Niyazi Perkgün, kızlarıyla tanışamadıklarını ve hastanede bir tanıdık duyması üzerine tesadüfen kızlarının yanına gelebildiklerini söyledi. Peder Perkgün, “Kızımızı iki yıldır görmüyoruz. Bir tanıdık sayesinde kızımızın burada olduğunu öğrendik. Bu olayın 6-7 gün önce olduğu ortaya çıktı. Sonra kızımı hastaneye götürdüler ve gittiler. Eşi ve ailesi izin vermediği için görüşemedik. Kızımı kıskandığı için böyle yaptı.

Anne Serpil Perkgün, “Çocuğumun nasıl olduğunu gördünüz. Kızıma buna sebep olan kişinin bir an önce hak ettiği cezayı almasını istiyorum. Kızımın kayınvalidesi, kızım bu haldeyken bebeği karnına bıraktı ve “Uyan Aysel, ölme, çocuğun için yaşa” dedi. Bu adamın hak ettiği cezayı almasını istiyorum. HA

Erzincan'da 2 kişiyi öldüren cinayet zanlısı tutuklandı ilginizi çekebilir Erzincan’da 2 kişiyi öldüren cinayet zanlısı tutuklandı Ellerini ayaklarını bağladığı yaşlı adama vurarak ormana fırlattı. ilginizi çekebilir Ellerini ve ayaklarını bağladığı yaşlı adama vurarak ormana fırlattı.

anne-baba Erzincan Haber izmir hastanesi Kadın Karabük ÖZEL AMELİYAT Polis Sağlık Uyuşturucu
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK