13 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu söylenen Ciciş Esra kendini savundu: 20...

13 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunduğu söylenen Ciciş Esra kendini savundu: 20 yaşında gösteriyordu, ben istismara uğradım

65
0
PAYLAŞ

Cici’nin kardeşleri Esra Ersoycinsel istismara karıştı. Ersoy’un geçtiğimiz günlerde Bodrum Türkbükü otelinde alkolü durdurduğu ve gece geç saatlerde 13 yaşındaki bir çocuğun yatak odasına girdiği ve cinsel istismara uğradığı iddia edildi.

KULLANIM İÇİN GÜZEL

Olayı aileye anlattıktan sonra çocuktan şikayetçi olan Esra Ersoy’un da gözaltına alındığı belirtildi. Adliyeye sevk edilen Ersoy, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

“20 AMA 13 YAŞINDA GÖREN BİR ÇOCUĞA SUÇ EDİYORUM”

Hikayeyi Instagram hesabından ifşa eden Esra Ersoy, “Geçen gün yirmi beş yaşında görünen ama 13 yaşında olduğu ortaya çıkan bir bebekten saf oldum. Çocuk hikayeyi farklı anlattı çünkü annesinin korkusundan ve o çok küçükken suçlu olarak gösterildi, o sırada ablam Ceyda Ersoy bile yanımda değildi, muharebe mensuplarından böyle ciddi bir şey düşünmelerini rica ediyorum, lütfen.’

13 yaşındaki bir çocuğun cinsel istismara uğradığını söyleyen Cici Esra Ersoy'dan dış savunma: 13 değil 20 yaşındaki çocuğu izledi.

13 yaşındaki bir çocuğun cinsel istismara uğradığını söyleyen Cici Esra Ersoy'dan dış savunma: 13 değil 20 yaşındaki çocuğu izledi.

13 yaşındaki çocuğun cinsel istismara uğradığını söyleyen Cici Esra Ersoy'dan dış savunma: 20 yaşında görünüyordu, tacize uğradım.

13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu belirtilen Ciciş Esra, kendini savundu: '20 yıl önce saygı duydum, taciz edildim'.

Haberler.com – Dergi Haberleri

Eem Altan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK