14 yaşındaki kuzenine cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen öğretmen, canlı yayında kendini...

14 yaşındaki kuzenine cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen öğretmen, canlı yayında kendini savundu: Kendi rızasıyla geldi

85
0
PAYLAŞ

Diyarbakır’da 14 yaşındaki FD’nin amcasının kızı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 5 çocuk babası 37 yaşındaki MD, aileden evlenme talebiyle olumsuz yanıt aldı. meselenin kanıtı. Olayın ardından D Kanal’ın çıkışında “Yaşananlar” dizisiyle bağlantılı olan MD, yaşanan cinsel istismar olayı için özür diledi.

Müzik Öğretmen olduğunu söyleyen ancak bu olaydan sonra okuldan uzaklaştırılan zanlı, “Amcamın annemin ve babamın eşyalarına göz kulak olduğu için benim aleyhimde düşündüler” sözleriyle rezil olduğunu söyledi. Ve cevap olarak, ablasının huzuruna çıkmak isteyen kız, “Babam gitti ve kız kardeşine yalvardı, amcam yapmadı” dedi. ‘Bana vermeyeceksin, çünkü ben amcanın oğluyum’ dedim. rica olunur.

14 yaşındaki kuzenine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen, yayın sırasında özür diledi.

14 yaşındaki kızın taciz edildiği iddialarının sunucu Hakan Ural ve Nur Tuğba’yı kışkırttığı belirtildi.

Birkaç dakika sonra, söz konusu öfkesi kendisini harekete geçiren MD’nin şüphesiyle yakalanması için dilekçe verildi.

Dün programa bağlanan 14 yaşındaki FD, yaşadığı korkulu anları anlattı. Olay günü teyzenin “torunlarımla bahçede oynamaya geldim” diyerek kendisini arayıp oğlumla birlikte odayı kilitlediğini anlatan FD, “Ağladım, kimse beni duymadı” dedi. dedi. Kız, kurbana, aynı odada kilitli kaldığı kuzeninin onu kıyafetlerini çıkarmaya zorladığını söyledi, ancak reddetti. FD durduğunda, şiddet uygulayan kuzeniyle konuştu ve “Bana bir sopayla saldırdı, sırtıma, ayaklarıma ve ellerime tokat attı, dudaklarımı kan içinde bıraktı” dedi. Hem savurma hem de taciz iddiası.

14 yaşındaki kuzenine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen, hayatı boyunca yayın sırasında kendini savundu: gönüllü geldi.

Diğer – Dergi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK