Alişan ve Mahsun Kırmızıgül arasındaki buzlar tamamen eridi

Alişan ve Mahsun Kırmızıgül arasındaki buzlar tamamen eridi

67
0
PAYLAŞ

Yedikleri, içtikleri musiki çağının asaletinden kopmadı. Alişan ve Mahsun Kırmızıgül Dostlukları iki yıl önce azaldı ve yollar ayrıldı. İkili, zor zamanlarında konferanslarda isimlerini konferanslarda “dönmemeye” verdi. Kardeşi Selçuk Tektaş’ın ani ölümüyle yıkılan Alişan, koronavirüs nedeniyle tutuklanan Kırmızıgül’ün desteğini paylaştı.

MAHSUN birinci sınıf

Alişan’la yıllardır görüşmeyen Mahsun Kırmızıgül, ailesinin vefatının ardından kaza sonrası eve dönen şarkıcının birinci derece akrabasını ziyaret ederek ertesi yıl Alişan’ı evine götürdü. Kırmızıgül’ün kendisine gelmesinden çok etkilenen Alişan, canı sıkkın olmasına rağmen, “Utandım. İlk yirmi yıl oturduk sohbet ettik. Hayat gerçekten boş, bilirsiniz deprem olmaz olmaz. Kazadan sonra sanat camiasından tanımayan, beni arayıp utandıran o kadar çok insan var ki. Ve şimdi” dedi.

Alişan ile Mahsun Kırmızıgül arasındaki buzlar tamamen eridi

DAVİD GÜNÜN AĞRILARINI YAYIRMIYOR

Bu olaydan sonra Mahsun Kırmızıgül, kardeşini kaybettikten sadece bir gün sonra Alişan’dan ayrılmadı. Kırmızıgül, 21 Temmuz’da kardeşini çelenkler nedeniyle kaybeden Alişan’a sosyal medyadan başsağlığı diledi. Dün Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin için üzücüydü. Haberler Kızılgül ve kızı, ABD’ye gitmeden önce kendisine bir taç bulaştığını öğrenince 14 gün önce yola çıktı.

“Yakında elveda kardeşim!”

Alişan Mahsun Kırmızıgül, zor gününde kendisini yalnız bırakmadığını söyledi. Ünlü şarkıcı Kırmızıgül ve kızının fotoğrafını Instagram hesabından “Merhaba kardeşim” notuyla paylaştı.

Emine N’ye başsağlığı

oyuncu Emine ÜnKoronavirüs tedavisi gören Müzeyyen Bolverdi’nin annesi dün sabah hayatını kaybetti. Alişan ise Instagram hesabından Emine Luck ve annesinin fotoğrafını paylaşarak, “Allah ona cennetinde sabır versin” dedi. Emine ise aynı nedenle kardeşini kaybeden Alişan’a şu sözlere yanıt verdi: “Nasıl bir acı yaşıyoruz?”

SON DÜNYA HAREKETİ: Türkiye’den ve dünyadan en düşük son hareketlerin listesi.

Alişan ile Mahsun Kırmızıgül arasındaki buzlar tamamen eridi

Diğer – Dergi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK