Burcu Güneş’ten Hande Erçel’e olay gönderme: Beğeni rakamları ne zaman gerçeğe dönüşecek?

Burcu Güneş’ten Hande Erçel’e olay gönderme: Beğeni rakamları ne zaman gerçeğe dönüşecek?

258
0
PAYLAŞ

Ünlü oyuncu, Ser al Kapımı’nın dizisi finalinin ardından tatilde. o yaptı Erçelkırmızı mayo ile tatili geri getirin. Instagram hesabından 3,3 milyon fotoğraf paylaşan Erçel, sevgilisi Kerem Bürsin’in eski sevgilisi. serenay sarıkaya Bir karşılaştırmadan sonra onun fotoğraflarını çekmişti. yeniden şarkıcı BurçHakkında birçok açıklama yapıldı.

Burcu Güneş'ten Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel'e etkinlik gönderme

“BU SERENAY SARIKAYA’NIN İZLENİMİ!”

2019 yılında Hande Erçel Kerem Bürsin’i geride bırakan oyuncu Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından da aynı renk bikinili fotoğraflarını çekti. Erçel 3,3 milyon beğeni alırken, Sarıkaya’nın fotoğrafları 338 milyon kişi tarafından beğenildi. İki tapınaklarının ardışıkları bir araya geldi. Sosyal medyada bir kullanıcıya “Hande Erçel, Serenay Sarıkaya’nın taklididir” yorumu tartışma yarattı. Bu gelişmeden sonra Hande Erçel, Serenay Sarıkaya’ya kıyasla rahatsız oldu ve fotoğraflarını zevkle çıkardı.

Burcu Güneş'ten Serenay Sarıkaya ve Hande Erçel'e etkinlik gönderme

SAHTE BEĞENİLER VE TAKİP İDDİASI

Hayali takipçi ve benzerlerini satın alan Burcu Güneş, topu topa attı. Güneş, “Madonna, Nicole Kidman, Kylie Minogue gibi dünya yıldızları bir fotoğrafa ortalama 200 milyon beğeni alırken, ülkemizde moda takipçisi ve beğeni sayısı ne zaman gerçek olacak? Daha sadıkları var. Ne yapalım? onlarla yap?” tartışma yarattı.

Burcu Güneş'ten Stay Erçel'e sonuçların gönderilmesi: Gerçekte değerlendirmeler ne zaman yapılacak?

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK