Celil Nalçakan’dan “Tarih bilinci olan genç küpe takmaz” diyen Cüneyt Arkın’a cevap:...

Celil Nalçakan’dan “Tarih bilinci olan genç küpe takmaz” diyen Cüneyt Arkın’a cevap: Size ne, bize ne

106
0
PAYLAŞ

Türk filmlerinden biri Cüneyt ArkınSon röportajında ​​Türk gençliğini azarlayarak küpe ve estetik konusundaki düşüncelerini dile getirdi. Kısa bir süre oyunculukla oyuncu olan Akın ünlüdür. Celil NalçakanCevap acıklı değil.

“HİKAYE KÜPELERİ TAKMAYIN”

Sabah’a röportaj veren gazi, “Geçmişi olan bir genç kendini bildiğini biliyor. Amerikan tıraşı yok, Amerikan yüzüğü takmıyor. Müziğini dinliyorsunuz ama kazandınız. ‘t.Genç adam tarih bilinciyle yaşıyor çünkü Türk-Müslüman bilincini değiştiriyor.Şimdi çok olumlu bak.” Adamlar da kaşlarıyla oynuyor. Şaşkınım. Bu dosya, kutuda hiçbir şey yok, değer yok. İnsanlar android olur. Onlar yarı insan, yarı robot” dedi.

“Sen nesin, bize ne?”

Cüneyt Arkın’a laf olsun diye kısa gelen cevap Celil Nalçakan’dan geldi. Arkın’ın sözlerine katılmadığını söyleyen oyuncu, “Aman Allahım… Ustaya sonsuz saygımız var bu ne Allah aşkına? Sen değil, biz değil, kimsenin saçı, küpesi değil mi? Müzik dinliyor. ? Öze döndüğümüzde, ilk gıda değil, komüniteyi hatırlayarak, zulme karşı direnerek, öldürmek için değil doğa için yaşayarak başlayalım.”

Celil Nalçakan'dan Cüneyt Arkın'a cevap

Celil Nalçakan'dan

Haberler.com – Dergi Haberleri

Eem Altan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK