Ece Seçkin, oyun dünyasının en popüler oyunlarını oynadı

Ece Seçkin, oyun dünyasının en popüler oyunlarını oynadı

93
0
PAYLAŞ

Oyuna özel içerikler barındıran YouTube kanalı Red Bull GamerSZon, oyunseverlerin ekrandan ayrılamayacağı farklı programlarla özel bağlantılara ev sahipliği yapıyor. Kıvanç Talu ile renkli bir sunuma dönüşen programın son sunucusu, ‘varbyleprint’ tipografisiyle popüler bir sosyal medya fenomeni. Ece Seçkin Oldu.

Programın ikinci bölümünün sunuculuğunu yapan ünlü şarkıcı Ece Seçkin, önce Kıvanç Talu ve mega bilgisayar ile sözlü çizgiye girdi ve onu bu düellonun galibi yaptı. Ardından iki trompet, biri video oyunu diğeri fiziksel oyun olmak üzere iki farklı oyunda paylaşıldı.

“TEK TELEFON OYNADIM”

Oyun sevgisi ile tanınan Seçkin, Redbull.com’a verdiği röportajda da bu tutkudan bahsetmişti: “PUBG Mobile’ı ilk oynadığımda yollardaydık. Hayatımızın çoğu konserlerde, yollarda geçti. , bir otelde ve havaalanında “Uzun süre beklemeyi veya seyahat etmeyi bırakın. Bu yüzden evden çıktığımda, genellikle kendimle birlikte tuttuğum iki şey, o ay başladığım kitap ve PUBG Mobile’a başladığımda, böyle bir çizgi roman grubumuz olduğunu ve bir aileye kadar gideceğimizi hiç düşünmemiştim. . “dedi.

Ece Seçkin Red GamerSZon'a konuk oldu

Sevgili şarkıcı Ece Seçkin sözlerine şöyle devam etti: “Çocukluğumdan kalma oyunlarla aram çok iyi. The Sims ile başladığım oyunuma PUBG Mobile ile devam ediyorum. Simülasyonu ve sürükleyici oyunları seviyorum. Microsoft Flight Simulator. Bu günlerde evime uçuyorum ama çok zor. Bu bir oyun simülasyonu. Umarım bir gün başarılı bir iniş yapabilirim.”

“Düello KIVANÇ’ın harika bir havası var”

Kıvanç Talu ile feci bir mücadele veren Seçkin, yaşadıklarını şu sözlerle özetledi: “Sürecin formatı çok keyifli. Klasik bir programdan çok farklı. Güzelliği ve atmosferiyle çok keyifli bir çekim. Kıvanç’la savaşmak için içimde çok kötü bir his var, buraya giren arkadaşlarıma tek bir tavsiyem var: İçeri girmeyin!

GÜZEL ŞARKI

Son olarak yeni bir şarkıya hazırlandığını belirten Ece Seçkin, “Arkadaşım Faruk Sabanç ile yaptığımız şarkının sonuna geldik. Çok güzel bir şarkı olduğunu söyleyebilirim. Çok eğlendik. İkimiz de bu projeden çok memnunduk. Şimdi ikimiz de müzikseverler için üretilecek bir şarkının heyecanını yaşıyoruz. Günleri sayıyoruz” dedi.

Sunucumuza katılmak için discord Bugün nasılsın buraya tıklayın

Ece Seçkin oyun dünyasının sevilen oyunlarını oynadı

Bültenler – Son Dakika Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK