Erkan Petekkaya, kendisinden “Acun Ilıcalı’nın kovduğu isim” diye bahsedildiğini görünce küplere bindi

Erkan Petekkaya, kendisinden “Acun Ilıcalı’nın kovduğu isim” diye bahsedildiğini görünce küplere bindi

59
0
PAYLAŞ

Ödül töreninde Kerimcan Durmaz, Kanal TV8’de yayınlanan Kırmızı dizideki rolüyle çekim yaptı. Acun Ilıcalıöfke saçan oyuncu Erkan Petekkayabu sefer de bir Haberler susmadı.

“Sana en kötü lanetleri gönderiyorum”

hakkında * Haberler Petekkaya, adının “Acun Ilıcalı Kırmızı Odadan atladı” olduğu anılırken, Petekkaya şunları söyledi: HaberlerInstagram hesabını takip ediyorum “Nasılsa kovulmadın! Ahlaksız Haberler Kötüler aşırı derecede bilgili, fakirler ise asil olmak istiyor. Hiçbir yerde yanmadım, onlar yalancı. Seni asla lanetlemedim, ama senin için yapacağım. Allah seni kahretsin. Bu yaptığın bir yalan HaberlerHer tıklama sıkıntı ile size geri dönecektir. Tanrı seni mahvetsin, seni hain. Acun’u da beni de aklını küçük düşürmeye alet etme zavallı adam. Daha kurnaz ol, halter. Yazmıyorum ama size en iğrenç lanetleri gönderiyorum. Başarılar… Allah gönlüne göre versin.

Kısa bir süre önce haber verilen imlecin Petekkaya’nın silinmesi dikkatlerden kaçmadı.

Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı'nın kovulduğunu görünce çileden çıktı.

ILIÇALI İLE ERKAN PETEKKAYA ARASINDA NE VAR?

Erkan Petekkaya, TV8’de müzik dergileri eşliğinde düzenlenen törende ‘Beni Takip Et’ şarkısını söyleyen Kerimcan Durmaz’a ‘En İyi Sonuç’ ödülünün verilmesinin ardından sosyal medyada, “Bu adam cinsel organını gözünün içine sokmuş. Aferin sana. Utanmaz, iflah olmaz, kötü birisin. Acun Bey aferin sana. Karakteri yok. Utanıyorum çünkü kanalındayım. Acun Efendi, “Hoo.

Acun Ilıcalı Petekkaya ise “İki gün önce bizimle diziyi yapan adam bana lanet etti” diyerek yanıt verdi.

Erkan Petekkaya, se

Haberler.com – Dergi Haberleri

Eem Altan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK