Gardıroba sakladığı eniştesiyle basılan kadının hikayesini ekran başındakiler ağzı açık izledi

Gardıroba sakladığı eniştesiyle basılan kadının hikayesini ekran başındakiler ağzı açık izledi

74
0
PAYLAŞ

Bugün ilk bölümleriyle ekrana gelen Soldan Mane Seda Sayan Akıllara durgunluk veren temayı kapsar. Filmin başında olanlar da programda anlatılan hikayeyi duyunca çok şaşırdılar.

Eşi ve 3 çocuğu olan Gülsüm, akrabalarından beş aylık hamile olan halası ile aynı evde yaşıyordu. Kocasının akrabaları, Gülsüm’ü dolaba gizlenmiş bir adam olarak buldu. Dolaptan çıkan Ahmet isimli kendisiyle bir ilişkisi olmadığını söyleyen kadın, adamı korktuğu için dolaba sakladığını iddia etti.

Bu olayı bir şekilde durduran Gülsüm, eşi Şahin Bali’yi doğurduktan sonra Ahmet’e kaçtı, oğlunun iyi olduğundan emin olmak için DNA testi yaptırmak istediğini söyledi.

Bir yıl önce boşandığını iddia eden Ahin, Seda Sayan’ın programında yaşananlara isyan etti. Telefonu kullanan Gülsüm, DNA testi yaptırabileceğini ve Ahmet adında bir adamın hala hayatta olduğunu söyledi. Konuşurken sinirlerine hakim olamayan Ahin, Ahmet’in Gülsüm’ün halasının eşi olduğunu söyledi. Seda Sayan bunu duyunca şaşırmadı. Gülsüm konuşmalarında uygun bir dinleyici kitlesini coşturdu.

Masadakiler, ağzı açık bir şekilde gardıropta sakladığı eniştesinden etkilenen bir kadının hikayesini izliyorlardı.

Haberler.com – Dergi Haberleri

Olgun Kızıltepe
Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com – Dergi Haberleri
/beni sevindirdim
/plap
/Sevmiyorum
/rissi
/hareket
/Kızgınım
/ hayret ediyorum
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK