Hadise, PUBG Mobile’a özel şarkı yaptı

Hadise, PUBG Mobile’a özel şarkı yaptı

106
0
PAYLAŞ

cantor ünlüler EtkinlikOrijinal PUBG Mobile şarkısı Tidal Wave, Türkçe lirik ve yeni düzenlemelerle seslendirildi. 20 Ağustos’ta PUBG MOBILE Türkiye YouTube kanalında yayınlanan “Coş, Dalgalan” şarkısının Türkçe sözleri Norman Alper tarafından yönetiliyor ve Ozan Bayraşa tarafından yönetiliyor.

Müzikseverleri ve avcıları heyecanlandıran bu çalışmayla PUBG MOBILE, Türkiye’de yerel bir sanatçıyla ilk özgün müzik işbirliğine de imza attı.

“PUBG MOBILE CUSTOM HER GÜN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR”

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras enyüz, “Mobil PUBG için Türkiye çok önemli pazarlardan biri. Her geçen gün artan oyuncu tabanımızla, yine meydan okuyarak aklımızı kurcalayacak çeşitli işleri başarmaya çalışıyoruz. Devam ediyoruz. Bugün de oyun sektörüne odaklanmaya devam edeceğiz Hayatımızla dalga geçmek için bugün de… Yeni lansmanı yapılan Neptune X-Suit için sevgili dostumuz Hadise ile Türkiye’de ilk kez işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. oyunumuza eklendi.”

Hadise, PUBG Mobile için eşsiz bir şarkı yaptı

HADİSE PUBG MOBILE İLE BAŞLAR

Son dönemde başarılı şarkılarıyla listelerde zirveye oturan ünlü şarkıcı Hadise, “Dünyada ve Türkiye’de en çok oynanan mobil oyun için böyle özgün bir şarkıyı seslendirmek benim için çok heyecan verici. Yeni ülke çıkıyor. Türkiye’de mobil cihazlar için bu PUBG şarkısı ile av ve av gerçekleştirecek.

Sunucumuza katılmak için discord Bugün nasılsın buraya tıklayın

Hadise, PUBG Mobile için eşsiz bir şarkı seslendirdi

Bültenler – Son Dakika Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK