İhanet fotoğrafının sırrı çözüldü! Görüntüdeki kişi Kibariye’nin eşi değilmiş

İhanet fotoğrafının sırrı çözüldü! Görüntüdeki kişi Kibariye’nin eşi değilmiş

150
0
PAYLAŞ

Haziran ayında çekilen son fotoğraf, yürüyen iki eli gösteriyor. resimdeki adam KibariyeAli Küçükbalçık’ın Ali Küçükbalçık’ın eşi olduğu söylendi. Kocasının ihanetini kabul etmeyen Kibariye haklı çıktı. Ancak çiftin gerçek kimliği, Isparta Yalvaç’ta alınan yargı kararları sırasında günlük olarak yayınlanan fotoğrafta ortaya çıktı. Bodrum’da çekilen fotoğraftaki erkeklerin Mustafa-Zeynep Kızılgün olduğu öğrenildi.

Yalvaç sulh mahkemesiTahkim ve cezai tedbirler konusunda iki ayrı yaklaşım olduğunu öne süren Mustafa Kızılgün’dür. Galyaİstanbul’da yaşamaya karar veren Kızılgün’ün avukatı Muzaffer Demirkılınç, dilekçede şunları söyledi: “Ali Küçükbalçık’ın fotoğraflarında kullanıldığı iddia edilen adam, Mustafa Kızılgün’ün eşi.

Gizli fotoğraf ihaneti yayınlandı!  Resimdeki kişi Kibariye'nin eşidir.Ali Küçükbalçık’ın imajı iddiası

küçük bir kitapta Haberler Söz konusu fotoğraf, ikilinin çekilmek üzere kaldığı Kızılgün otelinin yanındaki başka bir otelin önünde fark edildi. Dilekçede, iki Kızılgün mağdurunun olduğu belirtilirken, “Fotoğraflarda kullanılan Zeynep Kızılgün, eşiyle bir adım yürüdüğünü söylerken ağır yaralandı. Bir diğeri” denildi. Yalvaç’ın ceza davası, erişim yasasının yasaklanmasından bu yana iki ayrı davada 50’den fazla bağlantıya erişimi engelledi.

Mustafa-Zeynep Kızılgün

Avukat Muzaffer Demirkılınç, Hürriyet’e şu soruları sordu:Haberler Serbest bırakıldıktan sonra hem ajan Kibariye Hanım hem de Ali Küçükbalçık ile görüştüm. Dışarı çıkıp onları uyarmalarını söylediler; Onu basitçe inkar edebilirlerdi. Ancak, nedense bu hedefi eylemde tutmayı tercih ettiler. Yalanlar HaberlerDavayı değiştirelim ve bunu yapan iki TV kanalı hakkında suç duyurusunda bulunalım.”

Fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından Kibariye, “Ali’yi gözümle görmedim. Hiç böyle olduğuna inanamıyorum. Mutluyum oğlum mutlu, baba-kız var. Kötü bir şey yok!” Açıklama tartışmaları daha da alevlendirdi.

Eşler Kibariye ve Ali Küçükbalçık, sık sık aldatma ve salıverme iddialarıyla tahmin yürütüyor. Kibariye daha önce eşi tarafından korunduğunu ve “Boşanmamak özel bir gün değildir. Şimdilik ne kadar kötü olursa olsun. Sağlığımız önemli” dedi.

Gizli fotoğraf ihaneti yayınlandı!  Resimdeki kişi Kibariye'nin eşidir.

Hürriyet – Magazin Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK