İpek Açar Kömürcü ve Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor! “Gönül Köşkü” mahkeme...

İpek Açar Kömürcü ve Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor! “Gönül Köşkü” mahkeme yolunda

98
0
PAYLAŞ

2015 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Kayahan’ın kızı Beste Açar. Kayahan’ın eşi, evli olmasına rağmen babasının soyadını kullanan eski eşi İpek Açar Kömürcü’yü doğurdu. İkili, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunarak sık sık birbirlerini eleştirdi. Kayahan’ın ölümünden 4 yıl sonra orkestra şefi Alper Kömürcü ile evlenen pek Açar, yeni eşi ve ailesiyle Gömeç’te Kayahan adlı bir çiftlik evinde tatil yapıyor.

pek Açar Şiirde tüm kalıtsal hakları kabul etmek isteyen Beste Açar, Kömürcü’ye tepki göstererek yasal yollara başvuracağını belirterek, “Paranın, paranın, mülkün arkasında değilim. Beni rahatsız eden manevi bir şey. . babamın müzesi ol. “O hatıraların her iki günde bir gözümün önünde olduğunu görmek istemiyorum. Önümüzdeki hafta avukatımla görüşeceğiz ve hukukta neler yapabileceğimizi tartışacağız. Sorunu çözeceğim. Karısının ve karısının, ailesi ve mülküyle birlikte orada tatil yapmalarının ve babamın hatırasının hor görülmesi beni üzüyor.

Pek Açar Kömürcü ile Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor!  'Gönül Köşkü' adliye yolunda

Beste Açar’ın babası Kayahan, mezardan ses çıkardığını duyurdu Açar, yeni bulunmasına rağmen babasının lakabını kullanmaya devam etmesi nedeniyle İpek Açar Kömürcü’ye tepki gösterdi

“Vücudumuz sınırlı ama hayatımız enerjik formda sonsuz ve iletişim her zaman mümkün. Babamın soyadımı kullanmasına izin verilmediğini, çünkü Bayan Pek evli olduğunu söylüyor.” pek Açar Kömürcü sert bir şekilde şu yanıtı verdi: “Öbür dünyada olan babamla konuştuğumu istemeden söyleyen bir adama son sözüm, tıpkı yeni bir kimlikte olduğu gibi ölünceye kadar soyadımı taşıyacağım. Türkiye Cumhuriyeti, bana verildi. yapacağım. onun gibi olmak için.”

Pek Açar Kömürcü ile Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor!  'Gönül Köşkü' adliye yolunda

Beste Açar, babası Balllikesir Pek Açar, “Gönül Köşkü” olarak da adlandırılan Gömeç’teki evi nedeniyle Kömürcü’ye de sahip çıkıyor.

“Babam, yaz aylarını karısı, karısı ve karısının ailesiyle birlikte, babamın ve kız kardeşimin evlenip okulda büyüdüğü kendi evinde geçirmesine izin verilmiyor.”

Balıkesir-Gömeç Gönül Konağı

Pek Açar Kömürcü’nün konuyla ilgili yanıtı şöyle oldu: “Bütün desteği aldığımız bu yere geldik, çatısı ve bahçesi bitti, sonunda ailece maddi ve manevi olarak kendi başımızın çaresine baktık. buna izin verin. Kayahan Bey nefesimi sonuna kadar tutmaya devam edecek.”

Pek Açar Kömürcü ile Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor!  'Gönül Köşkü' adliye yolunda

Beste Açar, evi şu sözlerle ifade ediyor: “Gelecek hafta kocamın ailesinin Gömeç’teki evinde kaldığının anılarını görüyorum ve duyuyorum. Eve alıcı kabul etmeyen İpek Hanım satıyor, bir kapak uzmanı buluyor. her şey babam yattığı huzurlu bir yer değil aile masraflarını o ödüyor benim ödediğim faturalar tüm masrafların 8/3’ü ve avukatlarımızdan bilgi mesajları yıllardır yazıyoruz WhatsApp grubu.”

Pek Açar Kömürcü ile Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor!  'Gönül Köşkü' adliye yolunda

1999 yılında Kayahan ile evlenen ve 2000 yılında kızı Aslı Gönül ile iki kez evlenen İpek Açar, eşini kaybettikten dört yıl sonra müzisyen Alper Kömürcü ile evlendi.

Pek Açar Kömürcü ile Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor!  Gönül Köşkü adliye yolundaPek Açar Kömürcü ile Beste Açar arasında gerilim tırmanıyor!

Hürriyet – Magazin Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK