Kenan İmirzalıoğlu yeniden setlere dönüyor! TRT’nin iddialı dizisi Mahsusa Trablus’ta Kuşçubaşı Eşref’i...

Kenan İmirzalıoğlu yeniden setlere dönüyor! TRT’nin iddialı dizisi Mahsusa Trablus’ta Kuşçubaşı Eşref’i oynayacak

163
0
PAYLAŞ

Yeni sezonda TRT’de yayınlanacak olan “Trablus Özel” dizisi hakkında bilgiler parlamaya başladı. Say, ünlü oyuncu Kenan mirzalioğlu’nun tercih ettiği dizide Kuşçubaşı Eşref rolünü oynayacak.

PROGRAM YARIŞMASI

Yarışma şimdi ATV’de yayınlanacak olan Kim Milyoner Olmak İster’i gösteriyor. Kenan İmirzalıoğlu Yeni bir dizi ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.

UZUN SÜRE DEĞİL

“Deli Yürek”, “Acı Hayat”, “Ezel” ve “Karadayı” gibi projelerde yer alan ve son olarak “Mehmet: Bir Cihan Fatihi” dizisi ile ekranlara gelen ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, uzun bir süre için ayar.

Kenan İmirzalıoğlu yeniden gün batımına dönüyor!  TRT, iddialı dizi Kuşçubaşı Eşref'i Trablus'ta oynayacak.

YENİ ZAMAN SERİSİ

Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu yapan Kenan mirzalıoğlu, yeniden seyirciyle buluşmaya başlıyor. Yapımcılığını Raif nan ve Uğur Veli’nin üstlendiği ‘Mahsusa Tripoli’ dizisi yeni sezonda TRT ekranlarında olacak.

KOMUTAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Mediaradar’ın özel HaberlerOna göre TRT ekranlarında yayınlanacak olan “Tripoli Most” tasarımı gerçek keşiflere odaklanacak. Serideki ana karakterler Mustafa Kemal ATATÜRK, Enver Paşa ve Musa Etiyopyalı olacak. mirzalıoğlu dizide “Kuşçubaşı Eşref” karakterine hayat verecek.

Öte yandan bugüne kadar pek çok teklif almasına rağmen herhangi bir tavsiye almayan Kenan İmirzalıoğlu’nun “Trablus Özel”in misyonundan ve tarihinden çok etkilendiği belirtiliyor.

Kenan mirzalıoğlu yeniden gün batımına dönüyor!  TRT, iddialı dizi Kuşçubaşı Eşref'i Trablus'ta oynayacak.

Haberler.com – Dergi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK