Kendisinden yaşça büyük kuzeninin cinsel istismarına maruz kalan 14 yaşındaki kız çocuğu...

Kendisinden yaşça büyük kuzeninin cinsel istismarına maruz kalan 14 yaşındaki kız çocuğu yaşadığı korku dolu anları anlattı

59
0
PAYLAŞ

Biri şiddet, biri dini nikahlı ve iki kadın tarafından geride bırakılan beş çocuk babası MD V, anne ve babasıyla aynı mahallede yaşayan amcasının evine geldi; FD 14 yaşında olduğunu iddia etti. FD’nin babası MD, kızının çok küçük olduğunu söyleyerek yeğenine olumsuz yanıt verdi. Kazadan birkaç saat sonra teyzesini evine çağıran MD, önce şiddet uyguladı, ardından 14 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu. İstismara uğradığını iddia ederek, programda 14 yıllık FD tecrübesini hayatında olup bitenler ile dile getirdi.

Olay günü teyzenin “torunlarımla bahçede oynamaya geldim” diyerek kendisini arayıp oğlumla birlikte odayı kilitlediğini anlatan FD, “Ağladım, kimse beni duymadı” dedi. dedi. Kız, kurbana, aynı odada kilitli kaldığı kuzeninin onu kıyafetlerini çıkarmaya zorladığını söyledi, ancak reddetti. FD durduğunda, şiddet uygulayan kuzeniyle konuştu ve “Bana bir sopayla saldırdı, sırtıma, ayaklarıma ve ellerime tokat attı, dudaklarımı kan içinde bıraktı” dedi. Hem savurma hem de taciz iddiası.

Kendisinden büyük kuzeni tarafından tacize uğrayan 14 yaşındaki bir kız, korkuyla dolu olduğunu söyledi.

Babasından korktuğu için konuşamadığını söyledi: “Dudaklarım kapalı, babam hiçbir şey görmedi.” Bunu duyunca ablasının amcasının evine giderek açıklama istediğini söyledi. Oğluma baskı yapıyorsun. “Benim oğlum yapmadı, senin baban böyle bir şey yaptı” diyerek babasına iftira attığını da sözlerine ekledi.

Kurban kız bize sekiz ay önce kız kardeşinin kuzeninden şüphelendiğini söyledi. Babasının almadığını söyler ve şöyle der: “Karını ikisine de zorladın, ikisi de kocana kaçtı ve sonra amca onun oğlu olmasını istedi. Olumsuz yanıt aldığında ise tacize maruz kaldığını iddia etti. Şüpheli, istismarın serbest bırakılmasının ardından serbest bırakıldı, ancak adli tıp raporlarına henüz ulaşılamadı.

Büyük kuzeni tarafından cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki kız, korkulu anlarını anlattı

Hürriyet – Magazin Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK