MasterChef Türkiye’de ana kadro yarışmacıları belli oldu! Sergen’in yaptığı yemek jüri üyelerini...

MasterChef Türkiye’de ana kadro yarışmacıları belli oldu! Sergen’in yaptığı yemek jüri üyelerini mest etti

93
0
PAYLAŞ

ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivriolu MasterChef Türkiye’de 3 haftadan fazla süren ana fragmanlar ve Danillo Zanna dün akşam bir bölümle tartışıldı. Sergen, takımda en iyi oyuncularla sadece iki maçı bitiren son isimdi.

Türkiye’deki son MasterChef etkinliğinde, başlangıç ​​için yarışmacı şefler istek üzerine dalyan köftesi yaptılar. Yiğit, Araz, Merve, Pelin, Azize, Samet ve Sergen en iyi köfte yapan isimler oldu. Oyunda oluşturulacak ana ürün olarak Brezilya verilmiştir.

Eğlence biçimlerine dikkat çeken Sergen, salatalık ve peynir kullanarak soğuk bir tabak hazırladı. Akşam yemeğini bir şaheserle anlatan Sergen, “Mikonez, salatalık ve peynirle yapılır. Kavun peyniri denilince akla ilk gelen kavun peyniridir. Kavun en güzel peynirdir. Reyhan.

MasterChef, Türkiye'nin ana yarışmacılarını açıklayacak!  Sergen akşam yemeği için tezahürat yaptı

Sergen’e çok nazik davranan ünlü şefler, her zamanki tavsiyeleriyle birlikte kazananı yaptılar. Çok mutlu olan Sergen, kahramana soyadını verdi ve mutluluğunu jüri üyeleriyle paylaştı. Sergeni’nin tabağıyla ilgili konuşan Sivrioğlu Somer, “Sos muhteşem bir dip. Uzun zamandır böyle koyu bir sos görmemiştim. Her şey çalınmış. Her şey yolunda.” dedi.

MasterChef Türkiye'nin başlıca rakipleri belli oldu!  Sergen akşam yemeği için tezahürat yaptı

Tabağın önüne kaşık koyduğunda şaşırdığı için kendisini kutlayan Mehmet Yalçınkaya, “Şef Somer gibi kaşık dolusu da diyebilirdik. Ama çıtır olsun istedik” dedi.

Müsabakaların başından itibaren kıyasıya mücadele eden Sergen’i tebrik eden Sivrioğlu, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Bu müsabakanın başında oynayabileceğiniz en fazla oyun 16’dır. ana kadro rakibi haline geldi.”

MasterChef Türkiye'nin belli başlı yarışmaları açıklandı!  Sergen akşam yemeği için tezahürat yaptı

Üst sıralarda yer almaktan çok mutlu olan ve acelesi olmayan Sergen, “Şu anda takımın en mutlusu benim. 16 maçta 16 maç oynadım. Şimdi kazanmayı hak ettiğimi düşünüyorum. Şampiyonluk yolunda ilerleyin.”

Genelkurmay Başkanı’nın yönettiği MasterChef Türkiye bölümü bugün başlayacak ve yayınlanacak. Birincilik yarışmasına katılan isimler ise şöyle: Fatma, Nilhan, Dilara, İbrahim, Tunahan, Şükrü, Hamza, Burcu, Görkem, Hasan, Tahsin, Eren, Mert, Safanur, Emre ve Sergen.

MasterChef Türkiye'nin başlıca rakipleri belli oldu!  Sergen akşam yemeği için tezahürat yaptı

Haberler.com – Dergi Haberleri

Eem Altan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK