Necla Nazır, evini basan eski damadı Taner Şafak’tan şikayetçi oldu

Necla Nazır, evini basan eski damadı Taner Şafak’tan şikayetçi oldu

131
0
PAYLAŞ

usta oyuncu Necla Nazir‘içinde Ferdi Tayfur Eski eşiyle evlilik içinde dünyaya gelen Tuğçe Tayfur, 2019 yılında kendisi gibi müzisyen olan Taner Şafak ile evliliğini sonlandırdı. Çiftin oğullarının velayeti annesine verildi ve Afak’ın babası, nafaka için binlerce dolar ödemeye karar verdi. Ancak Taner Afak, geçtiğimiz günlerde Aile Mahkemesi’ne başvurarak ikili arasında çıkan bu gelişme tartışmasının ardından diyetin 2 milyon liraya düşürülmesini istedi.

YIKIK EV

Sabah’ta bulunan HaberlerBir habere göre, eski büyükannesi Necla Nazır’ın kayınvalidesi Afak’ı arayarak, dedesini görmek istediğinde durumu babaannesi ve torununa bildirdi. Ancak Afak, müsait olmadığını söyleyerek gelemeyeceğini belirtti. Bakan ayrıca eski eşini arayıp torunlarıyla görüşmek istediğini söyledi. Bu konuşmadan sonra deliye dönen Taner Şafak, Nazir’in oturduğu odaya gelir ve kapıyı çalmaya başlar.

Necla Nazır, evini yağmalayan damadı Taner Afak hakkında suç duyurusunda bulundu.Taner Şafak ve Tuğçe Tayfur

“Seni öldüreceğim”

Afak Nazir’in kapıda durup “Sen kimsin? Seni öldüreceğim” diye bağırdığı da söylendi. Bir bağırışa göre, sesler arasında bir silah patlaması sesi de duyuldu.

Korkunç olayın ardından karakola giden Necla Nazir, nişanlısını şikayet etti.

Necla Nazir, evini boşaltan damadı Taner Afak'ı protesto etti.

Diğer – Dergi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK