Oyuncu Emine Ün’ün annesi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Oyuncu Emine Ün’ün annesi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

63
0
PAYLAŞ

mutlu oyuncu Emine Ünbu gün erken saatlerde bir koronavirüse yakalandım. Luck ile birlikte annenin koronavirüs testi pozitif çıktı. Kronik hastalıkları olan bir anne olan Müzeyyen Bolverdi, son birkaç gündür yoğun bakımda.

“AĞRI YOK”

Başvurucunun birkaç gündür hastanede çalışan annesi öldü. Haberler Instagram hesabından paylaşım yapan Emine Luck, “Annem . . . karanlık bir gün, acımın geçmişi yok” dedi.

Emine'nin annesi ve oyuncusu koronavirüs nedeniyle öldü

SAĞLIKLI ANNE DURUMU HAKKINDA YARDIMCI BİLGİLER

4 gün önce Instagram hesabından paylaşım yapan Emine Luck, yoğun bakıma alınan annesi için dua ettiğini iddia etti. Oyuncu, şu sözleri paylaştı: “Beni tanıyanlar bilir ki ben hastalıkları paylaşmak istemiyorum, elimden geldiğince kendi içimde yaşıyorum ama maalesef o zamanlar durum böyle değildi. Yaklaşık 10 gün önce annem oldu. bir covida ve ben hastanede birlikteyken Tedavimiz sürdü, annem mutsuz bir şekilde emildi, bakımım iyileşti, tedavi için hastaneye gidiyorum, bugün hala biraz daha iyiyim.

Sonunda yazacak bir şey yok çünkü artık hüznümün tarifi yok… Arayan, soran o kadar çok kişi var ki, tanıdığım ve tanıdığım hepinize yazmak istedim, öyle de oldu. ayrıntılı olarak cevap vermem imkansız, çok teşekkür ederim. Rabbim anneme, bana ve tüm çocuklarımıza şifa versin.

Emine'nin annesi ve oyuncusu koronavirüs nedeniyle öldü

Oyuncu Emine'nin annesi koronavirüs nedeniyle öldü

Haberler.com – Dergi Haberleri

Eem Altan
Defne Samyeli'den sevindirici haber!  Koronavirüsten, yabancılardan bile kurtuldu

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK