Selin Ciğerci’nin aldırdığı tedbir kararını çiğneyen Deniz Akkaya, 3 günlük hapis cezasını...

Selin Ciğerci’nin aldırdığı tedbir kararını çiğneyen Deniz Akkaya, 3 günlük hapis cezasını yatmak için teslim oldu

45
0
PAYLAŞ

Söylemezsen programını Beyaz TV’de yayınlayan Arto için. Deniz Akkaya rapor edildi. Bugün yeni sezona başlayacak olan Akkaya, programın ilk etkinliğine katılmadı. fenomen Selin CiğerciTürkiye ile taşıyıcı anneliği tartışan ve hükmü ihlal eden Akkaya’nın üç gün hapis cezasına çarptırılması kararlaştırıldı. Tutuklanacak olan ünlü bir örnek, hapis cezasını çekmek üzere bugün teslim oldu.

Teslim olmadan önce yeni ‘Söylemezsem’ ile bağlantılı olan Deniz Akkaya, vekillikte yeni gelişmelerle döneceğini söyleyerek Selin Ciğerci’yi şikayet etti.

Vekil meselesine Selin Ciğerci’nin tepkisi olduğunu iddia eden Akkaya, sadece tedbirden bahsetmediğini, sosyal medya hesabından Instagram’a yatırım yaptığı ve paylaştığı için ceza aldığını söyledi. Güçlü bir kadın olduğunu ifade eden Akkaya’nın avukatı, 3. gün cezasını çekmek için avukatıyla anlaştı.

Hesabı teslim etmek için halka açık hayat yapan Akkaya, döndüğünde daha şaşırtıcı iddialar söyleyeceğini belirterek, kızını babasına emanet etti.

Selin Ciğerci'nin ihtiyati kararını ihlal eden Deniz Akkaya, 3 gün hapis cezasına çarptırıldı.

AVCILIK Muhammed Fatih Taşçı ise müvekkili Deniz Akkaya’nın 3 gün hapis cezasına çarptırılmak üzere teslim olduğunu gazetecilere duyurdu. Taşçı yaptığı açıklamada, “Deniz Akkay’ın müvekkilinin 6284 sayılı Kanun kapsamında 3 gün tutuklu kaldığı öğrenildi. Bu hukuka aykırı kesin hüküm, temyiz, temyiz ve vasiyetnameye karşı itiraz olmaksızın verilmiştir. Kanuna aykırı bir işlemin kanun adına yürürlüğe konulması için.” Müvekkil Deniz Akkaya, hukuki bir sorun yaratmamak için teslim oldu. Duruşmaya disiplin cezası verildi ve mahkumiyet yok. Bu çekişmenin iyi bir nedeni var. Kanun çerçevesinde” dedi.

Dün sosyal medya hesabından açıklama yapan Deniz Akkaya, Selin Ciğerci ile yaşadıkları ve cezaevi davasıyla ilgili şunları yazdı: “Yarın sabah 8.45’te ajansımız televizyon ekranlarında Beyaz’ın hayatını anlatmaya başlıyor. Akkaya cezaevine girdi. Haberler Bağlı. Bu olaydan bu tarihe kadar aylar öncesinden yaşananları bildirmek isteriz; Bayan yalvaran beni ilk aradığı kişi bu. Bülent Ersoy ve kendisi ile birlikte. İnançla Bülent Ersoy benden davamı geri çekmemi ve şimdi ağlayarak barışmamı istedi. Aynı şekilde, Ms. Bülent beni programa çağırdı ve bu olayı anlattı.”

“Tam o anda Bülent Hanım’a verdiğim sözden dolayı defalarca davadan kurtulmaya çalıştım ve hatta bu olaydan sonra avukatım dediğim programlar hakkında soruşturma açıldığında avukatımı aradım. Bir süre sonra bu aptalca kararı verdi, yani Bülent Ersoy’u kullanarak bana pusu kurmayı önerdi ama yine de ona bu süreçte hatadan dönmesi için zaman verdik: Büyük bir zafer düşündü, Sanırım, küçük bir dünyada, çünkü o da cahildi ve tıpkı tecrübesiz herhangi bir kişinin iki kuruş alması gibi büyücülük gücüne sahipti.

“Sonra ne oldu? Pek çok kişi son 2 gündür bu kişiyle ilgili sosyal medyada sizlerle paylaştığım durumları kaydediyor. Hatırlamayanlar için anılarını tazeleyeceğiz: Taşıyıcı annelik hikayelerimden bazıları, ki bu benim hikayem. türkiye cumhuriyeti’nde yasak ve doğum Fetallerle bağlantılı ve eylem, şimdi iki güne dönelim! bu konuşmalar sohbet şeklinde gerçekleşti, bizzat kendisi anlatacak.”

“Şimdi sevgili dostlar, dün ya da bugün size bir gezi verdiğime inanmıyordum. Ama 2 ay sonra, 2 gün yayına çıkmadan önce bana ne ilham vermek istediğinizi söyleyin. İnanın bana. yoksa sadece size söylemeyeceğim, çok iyi biliyorsunuz, bu teklifi kabul ettim.

Selin Ciğerci'nin ihtiyati kararını ihlal eden Deniz Akkaya, 3 gün hapse teslim oldu.

Selin Ciğerci'nin ihtiyati tedbirlerini ihlal eden Deniz Akkaya, 3 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Haberler.com – Dergi Haberleri

Eem Altan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK