Soyadı krizi olay çıkardı! Kayahan’ın kızı Beste Açar ile İpek Açar fena...

Soyadı krizi olay çıkardı! Kayahan’ın kızı Beste Açar ile İpek Açar fena kapıştı

176
0
PAYLAŞ

2015 yılında hayatını kaybeden şarkıcı Kayahan ve Pek Açar’ın kızı Beste Açar yeniden karşı karşıya geliyor. Daha önce mülkiyet sorunları yaşayan ikili, bu kez gündeme polemik soyadıyla katıldı. İkisinin arasında Kayahan’ın adı geçiyor.

Oğlunun dedesi Kayahan ile duygu yüklü anlarını sosyal medya hesabından paylaşan Beste Açar, “Hiç gitmemiş gibi, her zaman olduğu gibi. Anneler babalar asla ölmez! Bu görünmez ötesi; sesimle bir başka Rüzgar’ım ve tüm sonsuz yaşamda, sevgili bir babam var: babam için ışığa gelmeyi uzun zamandır geciktirdiğim için bana tekrar tekrar gelen habercileri var. bedenlerimiz sınırlıdır, ancak varlığımız form ve enerji olarak sonsuzdur. , babamın her zaman mümkün, her zaman net ifadeleri.Kendimi sahada hissetsem de, şimdi benim için bunu yapmanın zamanı geldi.

“Babamı iyi tanıyan herkes onun zaten onun bir parçası olduğunu anlasın diye babama yazıyorum. Babam diyor ki, “Evli olduğunuz için benim soyadımı veya önceki adımı kullanamazsınız. Hür bir adamın karısının soyadı bir yerlerde. “İpek’ten artık babamın soyadını kullanmamasını rica ediyorum. İki soyadı isterse kızlık soyadını kullanabilir. Belki de dünyada iki çiftin birden sonra soyadının kullanıldığı ilk yer olabilir. Diğer.”

“Diğeri ise babamın yazını eşi ve eşinin ailesiyle birlikte evlendiği Balıkesir Gömeçte’deki evinde ve ablamın okul çağında büyüdüğü evinde geçirme izni… Babamı kaybettim.Arkadaşımla birkaç saatliğine durdum ve hatırlayacak bir hatıra bıraktım.Bazı şeyler artık orada kalmamı sağlamıyor… Babam her santimetresinde çok çalıştı çünkü hala çok fazla el emeği var. inşaatta: orada yaşamak, orada yaşlanmak ve orada ölmek bir rüyaydı.

İstanbul’a kaçmıştı çünkü… Gönül Köşkü’ydü. Şimdi babamın yaşadığı gösterilen aynı saygı ve özene ihtiyacım var. Daha var ama bu kadarı yeter. mesaj asla başarısız olmaz. Babamı seven herkes gerçek enerjisiyle burada çalışırsa çok mutlu oldum.

Kayahan'ın kızı Beste Açar ve İpek Açar hastalandı!

Beste Acar’ın sözlerine sessizliği bozan İpek Acar da isyan etti. Sosyal medyada ünlü bir isim, “Artık çok yoruldum, bana yapılan bu şiddeti kınıyorum. Yeter! Ne yazık ki, sonuna kadar savaşmamıza rağmen onu kaybettik. Umarım nur içinde uyur. Nurlar içinde yatsın, her zaman hafızamızda ve gönlümüzde Allahım beni tekrar mutlu bir şekilde kutsadı ve gönlü dik, bana ve aileme değer veren, ben olduğum eşim Alper Kömürcü ile evlendim.Ben çok güçlüyüm. Eşimin ve ailemin bana yapılan bu şiddete üzülmesini ve gücenmesini asla istemem.”

Olaya lakap krizi neden oldu?  Kayahan'ın kızı Beste Açar ile pek Açar fena çatıştıpek Açar ve Kayahan

Bütün yemeğimizi, çatısını ve bahçesini bitirdiğimiz bu yere eve geldik ve nihayet öğretmen ailesine yardım etmek için maddi ve manevi olarak kendimize baktık. Kimseye bu yüzden değil. Gönlümüzün yıkılmasına, harap olmasına izin vermiyorlar.

Kayahan’ın bıraktıklarını son nefesine kadar saklamaya devam edeceğim. Dünyanın başka yerlerinde olan babamla konuştuğumu ve ona emirlerini söylediğimde ölene kadar soyadımı oğlum gibi taşıyacağımı farkında olmadan son sözüm. Türkiye Cumhuriyeti bana yeni bir kimlik verdi! bu yüzden yapılmasını istiyorum. Bu konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağım. Saygılarımla…

Kayahan'ın kızı Beste Açar ve İpek Açar kötü mücadele etti!

Babasının mezarı başında çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Beste Açar, şöyle devam etti:

“Babam arkamda pek Hanım. Seninle babamla güçlükle alay ediyor. Kaç kişinin bu cümleyi aradan çıkmak için yazdığını da biliyorum. Ekran sığmıyor bu sefer benimki huzurda değil. yalan. Senin inanç ve fikirlerine saygısızlığından asla pes etmeyeceğim. Lütfen babamız…”

“Babamın, babamı onurlandırmak ve korumak için söylediğin ismi hiçbir zaman kullanmadığını çok iyi bilsem de senin bu azminin sebebini çok iyi biliyorum. Nihat Bey, babamın müttefiklerinin 8/3’ünü ödediğime dair güvencelerimiz var, benim bir parçam olan avukatlar ve muhasebe, avukatlarımızın yıllar içinde yazdıkları mesajlar, Senin olduğun yerde bir WhatsApp grubumuz var.”

Kayahan'ın kızı Beste Açar ve İpek Açar hastalandı!pek Açar ve yeni eşi

“Orada kalanların görüntülü ve sesli resimleri var, önemli değil, zaten biliyorsun. Sen pek Tüter Kömürcü, eve alıcı gönderdim, biraz para bulduğunu gördüm. Ama sende yok. bir şeyler yapmak için ölmek… Babam her şeyi bıraktı ve sen de öylesin. Sizi profesyonel olmayı bırakıp kendiniz olmaya davet ediyorum. Kendini inkar etmek yalandır. Hodri bir meydan okumadır. Pek Açar’ı hesabından ve hayatından sil Büyük usta. Onlarla olduğun gibi kal.”

Kayahan'ın kızı Beste Açar ve İpek Açar hastalandı!

Olaya lakap krizi neden oldu?  Kayahan'ın kızı Beste Açar ile pek Açar fena çatıştı

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK