Tuncer ailesinin park kavgası! Mahmut Tuncer bahçe duvarından atlayarak olaya dahil oldu

Tuncer ailesinin park kavgası! Mahmut Tuncer bahçe duvarından atlayarak olaya dahil oldu

121
0
PAYLAŞ

tümör ailesi SarıyerOrada savaşan bir arabanın içinde yaşıyorlardı. iddiaya göre Mahmut TunerIşıl Tuner’in eşi, evinin önüne arabasını yükleyen Dr. Nahide Diren’e park etmemesini söyledi. Diren’in tepkisinin ardından Gizem Tümer ve ünlü Türk şarkıcının kendisi dahil oldu. Taraflar hakkında yapılan sağlık şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı.

Dövüş parkı aile zamanlayıcısı!  Mahmut Tümer bahçe duvarından atlayarak mahsur kaldıMahmut Tümer ve eşi Işıl Tümer

“Bahçe güncellemesinde aracınız kenara çekilecek.”

bakkal amcası şarkısı ve halaylarıyla tanınan turkuaz şarkıcı Mahmut Tuner; Sarıyer, eşi Işıl ve kızı Gizem Tümer ile İstanbul’da yaşıyor. Aynı yerde oturan Doktor Nahide Diren, 17 Mayıs’ta odaya girdi. Aracı caddede park halindeydi ve evinin önünde başka bir araç vardı. Allegor, Işıl Tuner Diren’e bağırdı ve “Arabayı buraya çekmeyin” dedi. Diren, “Burası kasaba yolu, ben parkım” diyerek tepki gösterdi. İkisi arasında çıkan tartışmada Gizem de tutuklandı. Gizem Tümer, “Bahçemizin girişi burası. Bahçeye güncelleme. Arabanız oyulacak.” dedi.

Dövüş parkı aile zamanlayıcısı!  Mahmut Tümer bahçe duvarından atlamaya tutunduGizem Tümer

MAHMUT TUNER Sıçrayış BAHÇESİ KADIN

Bahçe duvarından köye atlayan Mahmut Tümer de kayınvalidesi ile tartışmaya katıldı. Ünlü Türk şarkıcı ile Diren arasındaki tartışma büyüdü. Diren polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen One tarafından karakola götürülen Tümer ve Diren’in ailesinin ifadeleri alındı. Diren, Tümer ailesine hakaret ettiğini, sözlü olarak “arabanızı çizin” tehdidinde bulunduğunu ve ünlü Türk şarkıcının “Arkadaşlarım var, bana ne istersen de” dediğini iddia etti. Taraflar hakkında soruşturma açıldı. senin sabahın HaberlerRapora göre Mahmut Tümer, Diren’e hakaret ettiğini söyleyerek tehdit ve hakaretleri reddetti. Sonra dedi ki, “Şu anda bile tehditler savurdu. “Gazeteci misiniz?” dedi.

Aile parkı dövüşü!  Mahmut Tuner bahçe duvarından atlayarak mahsur kaldı

Dövüş parkı aile zamanlayıcısı!  Mahmut Tümer bahçe duvarından atlamaya tutundu

Snob Dergisi – Dergi Haberleri

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK