Ümitcan Uygun, kendisine hakaret eden ünlü isimler hakkında avukatı aracılığıyla suç duyurusunda...

Ümitcan Uygun, kendisine hakaret eden ünlü isimler hakkında avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu

82
0
PAYLAŞ

‘Aleyna Çakır’ lakaplı Sema Esen (21) hakkında yapılan soruşturmada geçen yıl 3 Haziran’da Keçiören’deki evinde ölü bulunmuştu. uygunMamak ilçesine bağlı Akdere Mahallesi’ndeki evinde 3 Ağustos’ta ölü bulunan Esra Hankulu, bu kez gözaltına alındı. Savaş bittikten sonra yakalandı ve adeta ünlü isimler ilan edildi.

Sabah’ta bulunan Haberlerİddiaya göre avukatı, Uygun’un Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya kanallarından saldırıya uğraması nedeniyle suç duyurusunda bulundu. Binden fazla kişinin, kutlamalarda adının geçtiği iddia edilen Uygun saldırısıyla ilgili suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Suç, Aleyna Çakır ve Esra Hankulu’nun ölümünden sorumlu tutulan Ümitcan Uygun’u taşıyan ünlü isimler hakkında da suç duyurusunda bulundu. Aralarında Kemal Doğulu; Deniz Akkaya, EtkinlikArman, Fatih rek ve Turgay Demirel.

Mitcan Uygun kendisiyle alay eden ünlülerin isimleri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Hakaret suçlamalarına karşı dava açan Uygun avukat Alev Acar, müvekkilinin haklarını korumak adına çok sayıda kişiye zarar verdikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Ne yazık ki bu ünlü isimler, sosyal medya fenomenleri, elçilikler ve gazeteciler, sosyal medya kullanıcıları, ünlüler ve elçiler tarafından sosyal medya üzerinde baskı uygulanmakta, müvekkil aleyhine yürütülen soruşturmalar ve müvekkilin anayasal hakları ihlal edilmektedir. Yargılamanın yapılacağı yer mahkemedir. Araştırma ile başlatılan araştırmalar bir sosyal medya platformunda yürütülür. Toparlanma, yasal güvenilirliğin azalmasına ve adalete olan inancın kaybolmasına yol açar” dedi.

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Deniz Akkaya, “Gazetecileri Mitcan Uygun’un açık ilanından tehdit etti”. HaberlerUygun ve kardeşine kötü sözlerini paylaşarak tepki gösterdi: “Ağzımı kıracağım. Ahlaksızın namussuz akrabası. Hala tehdit ediyor. Kimi tehdit ediyorlar? Bu kardeşin dayak yemek istediği kesin. Penaltı veriyoruz ama aklı başına geliyor.Bunun ardından Uygun’un Akkaya’ya karşı avukatı kendisine iddianame getirdi.

Ünlü şarkıcı Hadise ise Ümitcan Uygun ile ilgili paylaşımında, “Katil daha önce boşanmış bir kadını daha öldürdü. Bugün yanında bulunan bir kadın daha ölü bulundu. Zavallı kız” dedi.

mitcan Uygun kendisine hakaret eden ünlülerin isimleri hakkında suç duyurusunda bulundu.

mitcan Uygun kendisine hakaret eden ünlülerin isimleri hakkında suç duyurusunda bulundu.Ezra Hankulu

mitcan Uygun kendisine hakaret eden ünlülerin isimleri hakkında suç duyurusunda bulundu.Aleyna Çakır

Mitcan Uygun, avukatı aracılığıyla kendisiyle dalga geçen ünlü isimler hakkında suç duyurusunda bulundu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK