Restoranda meydan savaşı gibi kavga

Restoranda meydan savaşı gibi kavga

14
0
PAYLAŞ

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yemek yemek ve eğlenmek için restorana giden bir grup arasında çıkan kavga cinayetle sonuçlandı. Olayda bıçakla yaralanarak hastaneye kaldırılan 2 kişiden biri hayatını kaybederken, ağır yaralanan kişinin yakınlarının olay yerindeki çığlıkları yürekleri yaktı.

Bir restoranda yerde bir savaş gibi savaşın

Bir restoranda yerde bir savaş gibi savaşın

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yemek yemek ve eğlenmek için restorana giden bir grup arasında çıkan kavga cinayetle sonuçlandı. Olayda bıçak yarası nedeniyle hastaneye kaldırılan 2 kişiden biri hayatını kaybederken, ağır yaralanan kişinin yakınlarının olay yerindeki çığlıkları yürekleri yaktı.

Olay, akşam saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi Hande Caddesi üzerindeki bir restoranda meydana geldi. Alınan bilgiye göre, akşam saatlerinde birbiriyle tanışan bir grup insan aileleriyle birlikte Cumhuriyet Mahallesi’ndeki restorana gelerek aynı masada yemek yemeye başladı.

Alkol de tüketen grup arasında herhangi bir nedenle tartışma çıktı. Restoranda başlayan kavga bir anda sokağa da sıçradı. Olayda DA isimli biri tarafından bıçaklanan RA ve H.Ç. kişi hastaneye kaldırıldı.

Durumu ağır olan ve kalbinden yaralandığı öğrenilen Rasim Yıldız, yapılan tüm müdahalelere rağmen Kuşadası Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirirken, H.Ç. Diğer yaralıların durumunun iyi olduğunu öğrendik.

KADIN ÇABALARI MÜCADELEDEN KAÇINMADI

Vatandaşın kamerasına yansıyan arbedede tarafların bıçakla saldırdığı görülürken, kadınlar arbedeye engel olmak için büyük çaba sarf etti.

İlk etapta olayın ciddiyetini anlayamayan kadınlar, sevdiklerinin kalbinden bıçaklandığını ve ağır yaralandığını görünce uzun süre ağladı.

Olayın ardından araca binerek bölgeden kaçan zanlının güvenlik güçleri tarafından her yerde arandığı öğrenildi. (İHA)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK