Karantina kaçağından ilginç pazarlık! Cezayı öderim ama…

Karantina kaçağından ilginç pazarlık! Cezayı öderim ama…

92
0
PAYLAŞ

Karantina çıkışından ilginç sürpriz! Cezayı ödeyeceğim ama…

Karantina çıkışından ilginç sürpriz! Cezayı ödeyeceğim ama…

Kırıkkale’de minibüste battaniyeye saklanırken yakalanan Covid-19 PCR testi pozitif çıkan bir çiftlik işçisi, “Cezasını ödeyeceğim ama yapamam” diyerek ekiplere birkaç dakika direndi. yurtta karantinaya alınmaları istendiğinde yurtta kalın ”dedi.

Türkiye’de pozitif vaka sayısının 20.000’e yaklaşmasıyla birlikte denetimler daha sık hale geldi. Kırıkkale Valiliği koordinasyonunda, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Salgın Kontrol Merkezi’nden ekipler tarafından 24 saat denetimler yapılıyor.

KAPAK ALTINDA GİZLİ

Polis, Ankara-Samsun D-200 karayolu üzerindeki trafik kontrol noktasında mevsimlik tarım işçilerinin bulunduğu bir minibüsü durdurdu. Şanlıurfa’dan Kırıkkale’ye iş için gelen 5 kişinin HES kod kontrolleri yapıldı. Battaniyenin altına saklanan Halil T’nin de Kovid-19 PCR testinin pozitif çıktığı belirlendi.

KUYU UYGULAMASI

Polis durumu İl Salgın Kontrol Merkezi ekiplerine bildirdi. Trafik kontrol noktasında kendilerini gösteren veli ekipleri, karantina kuralına uymayan Halil T.’ye 4 bin 50 lira idari para cezası verdi. Ekipler, tehlikede olan Halil T.’yi karantina yurduna almak için dakikalarca uğraştı.

Halil T. “Benim bir evim var. Cezayı ödeyeceğim ama yurtta kalamam” diyerek ekiplere birkaç dakika direndi. Bir süre ikna edilen Halil T., ekip aracına bindirilerek İl Milli Eğitim Müdürlüğü yurdunda karantinaya alındı. Sürücü ve diğer 3 yolcu da PCR testi için hastaneye gönderildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüs tablosunu paylaştı!  İşte 30 Ağustos 2021 itibariyle vaka ve ölüm sayısı... ilginizi çekebilir Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüs tablosunu paylaştı! İşte 30 Ağustos 2021 itibariyle vaka ve ölüm sayısı…

Ankara Corona Polis HES kodu Kırıkkale para Pazartesi Polis Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Samsun Şanlıurfa Taksim trafik Türkiye

Karantina çıkışından ilginç sürpriz! Cezayı ödeyeceğim ama…

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK