Miodrag Radulovic: Sonuna kadar hak ettik

Miodrag Radulovic: Sonuna kadar hak ettik

48
0
PAYLAŞ

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

Karadağ Millî Futbol Takımı Teknik Direktörü Miodrag Raduloviç, gösterdiği performans sayesinde A millî futbol takımına karşı 1 puanı hak ettiğini söyledi.

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

2022 Dünya Kupası G Grubu dördüncü eleme maçında Karadağ, Türkiye ile 2-2 berabere kaldı ve deplasmanda karşı karşıya geldi. Karadağ Millî Futbol Takımı Teknik Direktörü Miodrag Raduloviç, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Raduloviç konuşmasına Dünya Kupası için laik bir maç izlediklerini belirterek başladı ve şunları söyledi: “Değerli bir performans ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Maçtan önce savunma için değil hücum için geldiğimizi söyledim. Mükemmel yaptık. Sahada kalite ve etki yarattık. Hem futbol bilgimiz hem de kaliteli oyun anlayışımızla herkesin bu akşamı keyifle geçirmesini sağladığımızı düşünüyoruz. Türk futbolcuların kaliteli olduğunu düşünüyorum. İlk golü şans eseri yediğimizi düşünüyorum. Sonra yavaş yavaş açtık. Maçı 2-2 bitirdik. Aldığımız puanları sonuna kadar hak ettiğimizi düşünüyorum” dedi.

Dünya Kupası yolunda büyük kayıp!  90+6 da çöktük ilginizi çekebilir Dünya Kupası yolunda büyük kayıp! 90+6 da çöktük

“TÜRKİYE’NİN BİR HATASI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM”

Türk milli takımının ne kadar kötü olduğu sorulduğunda deneyimli teknik direktör, “Türkiye’den bir hata olduğunu düşünmüyorum, çok iyiydik. Maçtan önce de söylediğimiz gibi kaliteli futbol istedik, başardık. Ayrıca grupta kaç tane 6 puan olduğunu gösterir. Hepsini hak ettik. Bu skor performansımızı da taçlandırdı. Oyuncularım tüm güçleriyle savaştı. Takım ruhunu kaybetmediler, çok çalıştılar ve bu iyi puanı aldılar.

FIFA Dünya Kupası Hollanda Karadağ Laik Norveç Türkiye Türkiye Milli Takım

Miodrag Raduloviç: Sonuna kadar hak ettik

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK