Bu telefonları kullananlar dikkat! 1 Kasım’dan itibaren WhatsApp çalışmayacak

Bu telefonları kullananlar dikkat! 1 Kasım’dan itibaren WhatsApp çalışmayacak

255
0
PAYLAŞ

Anında mesajlaşma platformu WhatsApp, 1 Kasım’a kadar birden fazla cihazı desteklemeyi bırakacak. Bu, uygulamanın artık bazı cihazlarda çalışmayacağı anlamına gelir.

Uygulamayı kullanmaya devam etmek için kullanıcıların uygulamayı destekleyen yeni bir cihaz satın almaktan başka seçeneği kalmayacak. Teknooku HaberlerOna göre, kullanıcılar tüm iletişim ve medya politikalarını ele almak için yeni bir cihaza geçmeden önce sohbet geçmişlerini iade edebilirler.

Android 4.0.4 ve daha eski sürümleri çalıştıran cihazlar, haber uygulaması tarafından durdurulacaktır. WhatsApp kullanamayan bazı popüler Android cihazlar arasında Samsung Galaxy SII, Galaxy S3 mini, Optimus L5 Dual, Optimus L4 II Dual, Optimus Prime F7, Optimus F5 ve daha fazlası bulunur.

WhatsApp’ı çalıştırmak için minimum gereksinim, iOS 10 ve daha yenisi ile sınırlı olacaktır. iOS 10’dan daha eski işletim sistemlerinde çalışan hiçbir iPhone 1 Kasım’dan itibaren çalışmayacaktır. iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve Apple iPhone SE (1 nesil) gibi cihazlar haber uygulamasını kullanmayı bırakacak.

Android ve iOS kullanıcıları HaberlerZiyaretimizden sonra telefonlarında gerekli güncellemeleri yapmak zorunda kalacaklar. 1 Kasım’dan sonra WatsApp gerekli düzenlemeleri yapmayan mobil uygulamaları kullanamayacak.

Bu telefonun kullanıcılarına dikkat!  Whatsapp 1 Kasım'dan beri çalışmıyor

Haberler.com – Ekonomi Haberleri

Mesut Şahin

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK