Google da ofislere dönüşleri erteledi

Google da ofislere dönüşleri erteledi

69
0
PAYLAŞ

Google ayrıca ofislere iadeleri erteliyor

Google ayrıca ofislere iadeleri erteliyor

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google, çalışanlarını riske atmamak için zorunlu göreve dönüşü 2022 yılına ertelediğini duyurdu.

Google ayrıca ofislere iadeleri erteliyor

Corona virüsü salgını sayesinde normalleşen uzaktan çalışma sistemi birçok kurum, sektör ve işletmede etkinliğini gözler önüne sererken Google’dan dikkat çekici bir açıklama geldi.

Teknoloji devi Google, zorunlu iktidara dönüş tarihini 2022’ye ertelediğini açıkladı. Daha önce kademeli olarak ofislere döndüğünü açıklayan Google, dava sayısının tekrar artması nedeniyle kararı revize ederek beklemeye aldığını duyurdu.

Google CEO’su Sundar Pichai’nin on binlerce çalışana gönderdiği bir e-postada, “On binlerce Google çalışanını ofislerimizde gönüllü olmaya davet ediyoruz. Ama 10 Ocak 2022’den sonra ofise dönüş siparişimiz başlayacak. Bu tarihten sonra ülke ve bölgelerin şartlarına göre ofislere dönüş zorunlu hale gelecek.

Google, daha önce bir kamu açıklamasıyla Eylül ayında ofislerine dönme kararını açıklamıştı. Ancak, dünya çapında vakalar arttıkça bu plan askıya alındı. Pinchai, çalışanların ofislere varmadan tam 30 gün önce bilgilendirileceğini söyledi.

Mayıs ayında Pichai, haftanın üç günü ofise gelmenizi sağlayacak hibrit bir sistem üzerinde çalıştıklarına da dikkat çekmişti.
Apple ofislerine dönüşü geciktiriyor ilginizi çekebilir Apple ofislerine dönüşü geciktiriyor

Dünyada bir ilk ... Google ve Apple için bir darbe ilginizi çekebilir Dünyada bir ilk … Google ve Apple için bir darbe

Apple Corona World Google Güney Kore Haber Kore teknolojisi hibrit uygulaması

Google ayrıca ofislere iadeleri erteliyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK