İmzalar atıldı! Espor organizasyonu Fnatic ve kripto para borsası Crypto’dan 15 milyon...

İmzalar atıldı! Espor organizasyonu Fnatic ve kripto para borsası Crypto’dan 15 milyon dolarlık ortaklık

149
0
PAYLAŞ

Londra ortalanmış* Oyna Fnatic siparişi: Crypto.com kripto para borsası ile 15 milyon Dolar Resmi olarak 5 yıllık bir para anlaşması imzaladığını duyurdu. Kripto Para biriminin ayrıca Paris Saint-Germain, UFC, Formula 1 ve Serie A Lega gibi tanınmış sporlarla ortaklıkları vardır.

İLK KEZ ESPORA’YA GİRİŞ

Büyük spor şirketlerinden yapılan birkaç duyurudan sonra, Fnatic Global Cryptocurrency Partner, mümkün olan en kısa sürede kripto mücadelesine giriyor.

Fnatic CEO’su Sam Mathews şunları söyledi: “Bu ortaklık, savunma ve kripto alanındaki küresel liderleri temel, uzun soluklu bir ortaklık olarak görüyor. Fnatic, dünyadaki en bağlantılı, etkileşimli ve desteklenen ayarlardan birine sahiptir ve Crypto.com ile olan bu harika anlaşma, günlük müşteri ihtiyaçlarımızı karşılamanıza olanak tanır.

2021, ihracat ve kripto para birimi borsaları arasında bir işlem seli gördü. Haziran ayında, kripto para borsası platformu FTX, medya kuruluşu TSM ile 210 milyon dolar değerinde 10 yıllık bir adaylık hakları anlaşması yaptığını duyurdu.

Sunucumuza katılmak için discord Bugün nasılsın buraya tıklayın

Fnatic ve Crypto 15 milyon dolarlık ortaklık duyurdu

Ek olarak, Astralis, Navi ve BIG, Ağustos ayında büyük kripto para borsası şirketleriyle anlaşma imzaladı. Son zamanlarda, medya ve kripto para borsaları arasındaki ortaklıklar arttı.

Playerbros – Haberler

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK