Tüm dünyada Instagram çöktü

Tüm dünyada Instagram çöktü

99
0
PAYLAŞ

Instagram tüm dünyada çöktü

Instagram tüm dünyada çöktü

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’a giriş yapmanın küresel sorunu çözüldü. Kullanıcılar Instagram’a saatler sonra erişebilir.

Instagram tüm dünyada çöktü

Ünlü sosyal medya platformu Instagram’a bir süredir erişim sağlanamadı.

Downdetector kesinti izleme sitesine göre, dünya çapında binlerce insan Instagram’a erişmek için mücadele ediyor. “#instagramdown” hashtag’i Twitter’da hızla popülerlik kazandı.

Kesintinin nedeni belirsizliğini korurken, sorun bildirenlerin %51’i uygulamaya erişemediklerini, %29’u sunucu sorunları olduğunu ve %21’i Instagram web sitesinde sorun yaşadıklarını söyledi.

BENZER IOS VE ANDROID SORUNLARI

Kesintinin hem IOS hem de Android işletim sistemlerini kullanan kişilerde gözlemlendiği belirtildi.

Instagram Hikayelerine yeni resim veya video yüklemeyi deneyen kullanıcılar, “Bir şeyler ters gitti, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz” şeklinde bir hata mesajı aldıklarını belirttiler.

Sorun, birkaç saatlik hayal kırıklığından sonra çözüldü.

Facebook ve Instagram henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Facebook'un tartışmalı şifrelemesi: WhatsApp, Instagram ve Messenger mesajları tehlikede ilginizi çekebilir Facebook’un tartışmalı şifrelemesi: WhatsApp, Instagram ve Messenger mesajları tehlikede Instagram kullanıcıları için güvenlik uyarısı ilginizi çekebilir Instagram kullanıcıları için güvenlik uyarısı

Amerika Birleşik Devletleri Android Dünya Facebook Instagram iOS Messenger Sosyal Medya Teknoloji Twitter WhatsApp

Instagram tüm dünyada çöktü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK